Project Management 2012

W 2012 roku dzięki wysokiej klasy prelegentom oraz dzięki wsparciu naszych partnerów, odbyła się piąta edycja Konferencji Project Management – skuteczne zarządzanie biznesem.
Pierwszego dnia Konferencji odbyły się liczne prelekcje przeprowadzane przez specjalistów z takich firm jak Sii, Port Lotniczy Gdańsk czy Towarzystwo Zarządzające Skok. Ponadto, przeprowadzony został panel dyskusyjny, który wzbudził spore emocje zarówno wśród uczestników Konferencji, jak i wśród samych panelistów. Drugiego dnia odbyły się dwa bloki warsztatów, podczas których uczestnicy mieli okazję w praktyce sprawdzać umiejętności oraz wiedzę z zakresu zarządzania projektami – i nie tylko. Bardzo dużo entuzjazmu i pozytywnych opinii wywołała gra symulacyjna – „Poligon Projektów”, w której dzięki partnerstwu firmy Holonglobe uczestnicy mieli możliwość zmierzenia się z multimedialną symulacją projektu.

 Gra symulacyjna „Poligon Projektów” prowadzona przez firmę Holonglobe.

Warsztat

Podczas Konferencji, jak co roku, uczestnicy mieli możliwość wygrania licznych nagród- między innymi tabletu iPad 2, oraz konkursów Business English.