Prelegenci

Stan Drobiazko

Stan Drobiazko

State Street

Dyrektor ds. ryzyka operacyjnego, State Street

Poprowadzi prelekcję „Zarządzanie aspektami ryzyka biznesowego”

Konrad Klepacki

Konrad Klepacki

GFKM

Certyfikowany praktyk zarządzania projektami, trener i konsultant project management oraz przedsiębiorca.

Od 14 lat kierownik projektów. Zrealizował kilkanaście międzynarodowych projektów o budżetach dochodzących do 10 mln Euro. Pracował jako etatowy kierownik projektu w Transsystem SA (automotive – budowa fabryk samochodów), ADB sp. z o.o. (IT – telewizja cyfrowa), realizował liczne projekty jako kierownik projektu do wynajęcia.

Certyfikowany menedżer projektu: Project Management Professional (PMP), IPMA level C i PRINCE2 Practitioner, SCRUM Master. Od lat szkoli i doradza organizacjom z zakresu organizacji projektów.

Poprowadzi prelekcję „Klasyczne vs zwinne- kiedy warto planować”

Marta Michalak

Marta Michalak

KPMG

Supervisor w dziale audytu KPMG

Ukończyła wydział zarządzania i ekonomii Politechniki Gdańskiej. Pracę w dziale audytu w KPMG w Polsce rozpoczęła w 2013 roku. Uczestniczyła w projektach związanych z przeglądem oraz badaniem jednostkowych i skonsolidowanych sprawozdań finansowych przygotowanych zgodnie z polskimi i międzynarodowymi (MSSF) standardami raportowania i rachunkowości oraz pakietów grupowych. Zaangażowana była w procesy konwersji sprawozdawczości na MSSF EU, a także w wykonywanie uzgodnionych procedur. Pracuje w biurze KPMG w Gdańsku.

Poprowadzi prelekcję „Wyzwania w zarządzaniu zespołem audytowym”.

Beata Kaźmierczyk

Beata Kaźmierczyk

Trefl

Product Manager w TREFL SA

Zajmuje się opracowywaniem i wdrażaniem założeń projektowych dla nowych marek. Rozwija bieżącą ofertę produktową krajową i zagraniczną. W swojej pracy opiera się na wykorzystywaniu narzędzi ułatwiających przepływ i porządkowanie informacji i optymalizacji procesów, a także bierze czynny udział w tworzeniu i testowaniu nowych narzędzi analitycznych. Zainteresowana stałym podnoszeniem wydajności, skróceniem czasu przepływu informacji jak i wdrażaniem nowych rozwiązań opartych na funkcjonowaniu systemu klasy ERP.

W wolnych chwilach doskonali technikę amatorskiego biegania, sprawdzając się co jakiś czas w zawodach biegowych. Za cel na 2018 rok postawiła sobie ukończeniu półmaratonu. Pasjonatka podróży i przybywania na łonie natury.

Poprowadzi prelekcję „Narzędzia i techniki zarządzania projektem”.

Justyna Niewiadomy

Justyna Niewiadomy

„Złoto inwestycyjne”

Poprowadzi konkurs, za sprawą którego będzie można wygrać sztabkę złota inwestycyjnego.

Michał Rudnicki

Michał Rudnicki

Thomson Reuters

Regional Manager, Fixed Income- EMEA w firmie Thomson Reuters

Absolwent handlu zagranicznego wydziału ekonomicznego Uniwersytetu Gdańskiego oraz podyplomowych studiów zarządzania projektami w Szkole Wyższej Handlowej.

Prowadzi projekty z zakresu migracji organizacji oraz rozszerzania oferty produktowej Thomson Reuters (dane rynku papierów dłużnych). Specjalizuje się w zarządzaniu ryzykiem i interesariuszami. Interesuje się kulturą Szwecji, muzyką rockowo-bluesową oraz sportem.

Poprowadzi warsztaty „Wprowadzenie do zagadnienia zarządzania projektami”.

Maciej Stępa

Maciej Stępa

Profit Plus

Współzałożyciel spółki Profit Plus zajmującej się doradztwem biznesowym skierowanym do przedsiębiorców prowadzących firmy w Polsce. Doradza i wspiera partnerów, klientów i współpracowników w budowaniu efektywnych organizacji.

Jest doświadczonym przedsiębiorcą, współzałożycielem kilku spółek z których najwięcej uwagi obecnie poświęca spółce Profit Plus. Obecnie zatrudnia tam ok. 30 osób.

Wraz z Pawłem Koryckim poprowadzi warsztaty „Znaczenie zarządzania projektami w firmie doradczej, czyli ile pieniędzy straciliśmy nie zarządzając i źle zarządzając projektami oraz czego się dzięki temu nauczyliśmy”.

Paweł Korycki

Paweł Korycki

Profit Plus

Przedsiębiorca, współzałożyciel i członek zarządu Profit Plus- organizacji zajmującej się doradztwem biznesowym, prawem, podatkami i księgowością.

W biznesie poszukuje nowych okazji i przyszłościowych rozwiązań. Jego zdaniem w biznesie najważniejsza jest pokora i ciągła nauka. Najbardziej interesuje się psychologią i zarządzaniem, aby lepiej rozumieć ludzi.

Wraz z Maciejem Stępą poprowadzi warsztaty „Znaczenie zarządzania projektami w firmie doradczej, czyli ile pieniędzy straciliśmy nie zarządzając i źle zarządzając projektami oraz czego się dzięki temu nauczyliśmy”.