Rekomendacje

Jako prelegent wzięłam udział w 4 edycji Konferencji Project Management - Zarządzanie projektami w praktyce. Miałam okazję spotkać praktyków, których wiedza na temat zarządzania projektami przyczyniła się do podniesienia moich kompetencji. Spotkałam rzeszę młodych ludzi, których entuzjazm i żywe reakcje motywowały mnie do dzielenia się swoim doświadczeniem. Jeśli dorzucić do tego świetną organizację konferencji, to pozostaje tylko powiedzieć, że to świetna i profesjonalnie przygotowana impreza. Namawiam do wzięcia udziału.
Kornelia BargielskaManaging Director, EKOLAN
"Poszukujemy młodego, świeżo po studiach (najlepiej ukończone dwa kierunki), z pięcioletnim doświadczeniem w branży, pracownika, zatrudnimy od zaraz!" - kto tego nie widział przeszukując oferty pracy? Studenci świeżo po studiach często stają przed nie lada wyzwaniem, wchodząc na rynek pracy. Koła naukowe na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego dają szansę na lepszy start. Jednym z takich wydarzeń była konferencja naukowa Project Management 2011 zorganizowana przez KN Strateg. Muszę przyznać, że z wielkim zniecierpliwieniem czekałam na to wydarzenie, gdyż program prezentacji przedstawiał się naprawdę fenomenalnie. Nie przeliczyłam się, gdyż poziom konferencji (pomimo tego, iż darmowa) przerósł moje oczekiwania. Wiedza, doświadczenie, innowacyjność - wszystko w jednym miejscu. Oczywiście trudno mi pominąć fakt, że uczestnictwo opłaciło mi się podwójnie, oprócz ogromu wiedzy, który zaowocował, zostałam laureatką konkursu zorganizowanego w trakcie konferencji i wygrałam iPada 2! Każdemu, kto zastanawia się nad uczestnictwem, polecam Konferencję PM w 100%. Ja będę!
Dorota JaguścikStudentka Uniwersytetu Gdańskiego
Konferencja Naukowa PM 2011 (11-12.05.2011) została zorganizowana z rozmachem, a całość wydarzenia miała przejrzysty plan i co najważniejsze odbyło się to wszystko bez czasowych opóźnień, co jest dosyć typowe dla różnego tego typu wydarzeń. Zaproszono wielu praktyków ze znanych firm tj. BLUE MEDIA, LOTOS, czy EKOLAN. Prelegenci, pomimo swojego ogromnego doświadczenia, nadal byli pełni entuzjazmu i zaangażowania w projekty, które koordynują. Do dzisiaj pamiętam entuzjazm z jakim pan Zbigniew Paszkowicz z firmy LOTOS opowiadał o programie 10+, podkreślając rolę czynnika ludzkiego w planowaniu tak rozbudowanego projektu. Pani Kornelia Bargielska z EKOLANU przekonywała o trudnym delegowaniu zadań w projektach oraz o ogromnej roli pozytywnego oddziaływania na osoby wchodzące w skład grupy projektowej. Pan Tomasz Mnich z THE WAY METHOD poprowadził niezwykle interaktywny warsztat, co podgrzało atmosferę na sali, pomimo całego dnia spędzonego na auli. Dla mnie osobiście, poza wiedzą na temat PM oraz praktycznymi uwagami, bezcenne są spotkania właśnie z takimi ludźmi, którzy pokazują, że nie ma żadnych ograniczeń, jeśli chodzi o realizację zadań, w które jesteśmy szczerze zaangażowani. W ramach PM 2011 wzięłam udział w dwóch warsztatach: Pani Joanny Sadkowskiej w temacie planowania projektu przy pomocy MS Project i Pani Magdaleny Bielenia-Grajewskiej w temacie kulturowych aspektów zarządzania projektami międzynarodowymi. Oba warsztaty były praktyczne - z ćwiczeniami i przykładami - co zdecydowanie podniosło ich wartość. Inicjatywa Konferencji PM jest fantastyczną okazją nie tylko do wymiany doświadczeń, zdobycia wiedzy i umiejętności do wdrożenia zmian w życie zawodowe i prywatne, ale przede wszystkim daje możliwość spędzenia czasu w gronie osób zaangażowanych, z pasją i pozytywnie nastawionych do życiowych wyzwań. Z ogromną przyjemnością wezmę udział w tegorocznej edycji.
Barbara SzczerbińskaCzerwonyWidelec.pl
Konferencje dotyczące zarządzania projektami są organizowane przez KN Strateg od 2008 roku. Rzeczywiście temat jest popularny, a ilość wydarzeń z nim związanych niemała. Te konferencje wyróżniają się jednak na tle innych. Świetnie dobrana treść, dopasowanie tematów do aktualnych trendów oraz prelegenci, którzy mogą pochwalić się bogatym doświadczeniem i dorobkiem zawodowym. Konferencja PM to także platforma wymiany doświadczeń adresowana do różnych grup - zarówno studentów, młodych przedsiębiorców, a także pracowników przedsiębiorstw z całego kraju. Każda kolejna edycja kumuluje w sobie 'lesson learnt' poprzednich, dlatego też poziom wydarzenia stale się podnosi. Głęboko wierzę, że udział w tegorocznej edycji będzie dla Państwa kapitalnym doświadczeniem zarówno merytorycznym, jak i networkingowym, dlatego też szczerze zachęcam do udziału.
Karol MielniczekPrezes KN Strateg w latach 2008-2009 (obecnie pracownik Nordea IT Polska)